Seminář Tón duše
Cesta tónu vaší duše, která vám změní život

Tón duše je seberozvojový program, ve kterém se naučíte spojit se s hudbou vaší duše a pomocí jednoduchých technik se stanete tvůrci vašeho života.

V první části si vysvětlíme, jak správně nasadit tón, jak pracovat se svým hlasem. Dále jak správně dýchat a využít celou kapacitu těla pro správné použití zvuku. Naučím Vás, že i Vy sami dokážete být tzv. "tibetskou mísou" a budete se tak moci otevřít přívalu nové léčebné energie.

Řekneme si, co jsou to léčivé tóny a vibrace a jak je můžeme využít v našem každodenním životě. Naučíme se tzv. "vypnout" a zaposlouchat se do své vlastní vnitřní hudby, kterou má v sobě každý z nás, a pomocí hlasu uvolnit napětí z celého těla a mysli.

Vysvětlím Vám, jak nastavit rovnováhu mezi pravou (ženskou) a levou (mužskou) mozkovou hemisférou a jak si pomocí svého hlasu zpřístupnit plný tok Vaší prány - "životní energie", která Vám otevře možnost přechodu do vyšších úrovní bytí.

V části druhé pracujeme na pročištění čakrového systému za pomoci Vámi zpívaných léčebných tónů a za použití "Solfeggio frekvencí", vokálů a manter budeme rezonovat celým naším organismem tak, aby se mohl vyladit na optimální úroveň klidu a pohody. Naučím Vás pracovat s tzv. vokály a jak je správně zapojit do své každodenní mluvy a ukážeme si, jak moc Vás toto použití správného tónu ovlivňuje i ve Vaší práci a v komunikaci s ostatními lidmi.

Řekneme si o výběru "zdravé" hudby, jak efektivně hudbu vybrat a poslouchat tak, aby i naše tělo mohlo na příval léčebných tónů správně reagovat.

Ve třetí části se po celkovém opakování částí předchozích a jejich aplikaci v životě ☺ dostaneme k použití slov a léčebných frekvencí. Naučíme se zpěv gregoriánských chorálů a zazpíváme si naše lidové i dnešní modernější písně jak jednohlasně, tak ve vícehlasém zpěvu.

Dovolte mi tedy Vás co nejsrdečněji pozvat na mnou vedené semináře, kde Vám ukáži, že zpívat umí opravdu každý, i když nám v dětství či mládí mnohdy říkali něco jiného...